Betonové stěrky

Moderní úprava stěn

Silikátová dekorační betonová stěrka NOVALITH MODE slouží jako konečná úprava stěn v interiéru i exteriéru. Skvěle funguje jako modernizace kancelářských i bytových prostor. Stěrku nabízíme jako vizuálně ideální povrch pod obrazy, ale dá se samozřejmě použít i nezávile na nich.

Proč zrovna stěrku?

Kromě nepochybné modernosti se stěrka může chlubit i vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, značnou paropropustností a v neposlední řadě i odolností proti ušpinění a nízkou povrchovou nasákavostí.

Akrylátová lazurovací barva

Stěrka se používá pouze v kombinaci s lazurovacím nátěrem, v našem případě je to akrylová lazurovací barva LAZUR W MODE. Jde o interiérní prostředek pro dekorativní lazurování stěrek. Barva vytváří dekorativní "fleky", které přidají na modernosti stěny. LAZUR W MODE dává zákazníkovi téměř neomezené možnosti efektů podle individuálních představ. 

Kde stěrku využiji?

Kombinace betonové stěrky a lazurovací barvy se skvěle hodí do místností pro veřejnost, jako jsou hotely, prodejny, restaurace, kaneláře či konferenční sály. Lidé si je ale také chválí v obytných místnostech - salóny, ložnice, koupelny, kuchyně i obývací pokoje.

Jak na to?

Stačí zajít k nám na prodejnu v Tišnově či v Brně a domluvit se na podrobrobnostech. Zbytek už obstaráme my. Vybereme s Vámi ideální typ porchu stěrky a vzhledem k náročné aplikaci Vám stěrku zařídíme ve Vašich prostorech. 

Náš vzorník